• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Bilgisayar Tamir Servis

2005 yılından günümüze kadar Erkul Bilişim olarak her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletiyoruz. Kalite garantisi ile çıktığımız bu yolda donanım, bilgisayar ve güvenlik problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Karadeniz başta olmak üzere tüm Türkiye’ye sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyetini de öncelikli olarak önemsiyoruz. Teknolojinin her alanında var olan firmamız ile bilgisayar donanım satış ve tamiri alanında da sizlere destek sağlıyoruz. Siz de Samsun Atakum bilgisayar tamir için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Keşif ve Raporlama Hizmeti

Bilgisayar Donanım Satış ve Tamiri

Firmamız bünyesinde ister donanım bazlı isterseniz de satış alanında sunduğumuz destekler için uzmanlarımız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Telefonda yapacağınız görüşmelere ek olarak ücretsiz keşif olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz.
Ücret talep edilmeden yapılmakta olan bu keşifler sırasında alanında uzman ekibimiz tarafından cihazınızdaki donanımsal problemler incelenir. Daha sonrasında ise kameraların güvenlik kontrolleri ve yazılım kaynaklı sorunlar denetlenerek rapor haline getirilir. Dilerseniz sunulan raporu inceleyerek profesyonel bir destek almak adına bilgisayar donanım satış ve tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayar Donanım Satışları ve Tamir Avantajları

Cihazların donanım ürünlerinin satışları ve bu araçların tamiri oldukça önemlidir. Bilgisayarınızı yenilemek ya da satışa çıkarmak adına bu iyileştirmelerin muhakkak yapılması gerekir. Aynnı zamanda bir ürünü satmadan önce donanım araçlarının kalitesi ve kullanılabilirlik durumu oldukça önemlidir. Dolayısıyla bilgisayar donanım satış ve tamiri birbirinden ayrılmaz iki hizmet olarak öne çıkar.
Karadeniz’deki Samsun bilgisayar tamir firmaları arasında öne çıkan kalite farkımız ile sizlere pek çok farklı alanda hizmet sağlıyoruz. Bu alanlardan bir tanesi de bilgisayar donanım araçları olarak öne çıkmaktadır. Bahsi geçtiği üzere hem bireysel kullanımlarınızda hem de satış sırasında donanım araçlarının kullanım durumu önemli bir etkendir. Aşağıda yer alan unsurlarda bir problem yaşadığınız takdirde Samsun bilgisayar tamir ofisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz:

  • Ses kartı
  • Kasa
  • Anakart
  • Grafik kartı
  • Fare
  • Klavye

Bir cihazın içinde yer alabilecek donanımsal tüm noktalarda iyileştirme yapıyoruz. Siz de tamir ve satış alanındaki avantajlardan faydalanmak için ücretsiz görüşme rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Böylelikle hem cihazınızın ömrünü uzatır hem de satış sırasında fiyatı en yüksek sıralamada tutabilirsiniz.

WHATSAPP