• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri

01 Haziran

Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemlerine hayatımızın birçok kesiminde oldukça ihtiyaç duymaktayız. Ev, iş yeri, alış-veriş merkezi gibi alanlarda, hırsızların veya olağan dışı durumların tespitleri için gerekli her şeyi de Erkul Bilişim’den tedarik edebilirsiniz. Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri de bu zorlu durumlar için size yardım etmek, sorunlarınıza çözüm üretmek için her daim hazırda beklemektedir. 

Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri Hizmet Alanları

Erkul Bilişim, pek çok alanda uzmanlığını ele almış profesyonel bir firmadır. Bu noktada yaşam alanlarınızın güvenliğine dair kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Erkul Bilişim hizmet alanları şunlardır: 

  • Kamera güvenlik sistemleri, 
  • Yangın alarm sistemleri,
  • Hırsız alarm sistemleri,
  • Akıllı ev sistemleri.

Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri, sadece güvenlik ekipmanları konusunda değil, bilişim sektöründe de size hizmet verebilmektedir. Bunlardan birkaçını sıralayacak olursak: 

  • Data hizmetleri, 
  • Bilgisayar format ve kurulum işlemleri,  
  • Laptop satışı, 
  • Donanım sarf malzeme satışı gibi bilgisayar destekli çalışma alanlarını örnek olarak verebiliriz.   

Çalışma alanlarının her birinde sizlerin istekleri doğrultusunda birbirinden kaliteli malzemeleri size ulaştırmakta ve uzman ekipleriyle tarafınıza teslim edilmektedir.  

Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri Çalışma Prensipleri 

Erkul Bilişim gerek çalışma kadrosu gerekse de profesyonellik ve yapılan iş kalitesi maksadında olsun, en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yapılan işçiliğe verilen önem, bunu kanıtlar niteliktedir. Erkul Bilişim’in prensip olarak benimsediği ‘’Temiz çalış, iyi yap, kaliteyi gör!’’ sloganı temel yapı taşlarından biridir. Nitekim, bu anlayış üzerinden yapılan her iş, müşteriler tarafından da olumlu geri dönüşlerle karşılanmıştır.

Müşteri memnuniyetini ön plana tutan Erkul Bilişim Güvenlik Sistemleri, tüm çalışmalarını bunun üzerine düzenler. Müşterilerinden aldığı geri dönüşlerle, daha iyi bir hizmet standardı yakalamaya çalışır. Teknolojinin son ürünü ekipmanlar ve tekniklerle bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Erkul Bilişim’de Ücretsiz Keşif Hakkı 

Erkul Bilişim, potansiyel müşterileri için ücretsiz keşif imkanı sağlıyor! Keşif kapsamında, almak istediğiniz hizmet için bizzat istediğiniz yere gelip, kurulacak sistem hakkında ön araştırma yapmaktayız. İlgili alan için hangi çeşit ekipmanlardan yararlanılması gerektiği ve kurulum biçimi gibi konularda çözümler üretmekteyiz. Böylece işe nasıl başlanılacağını sizlere anlatarak ve yorumlarınızı alarak bilgilendirici bir keşif sağlıyoruz. Dilerseniz 0555 964 6939 numarasından Erkul Bilişim’e ulaşıp sizin için de bir keşif yapılmasını isteyebilirsiniz. 

Ücretsiz keşif için tıklayın!

Erkul Bilişim Sosyal Medya  

Erkul Bilişim dijital platformlarda da oldukça aktif bir role sahiptir. Bu noktada her an potansiyel müşterilerine ulaşma gayesindedir. Bilişim ve güvenlik sistemleri hakkındaki en trend konulara da sosyal ağlar üzerinden değinmektedir.

Erkul Bilişim sosyal ağlar ve web sitesi üzerinden her zaman erişilebilir bir firma olmayı hedeflemiştir. Hizmetlerimiz hakkında öneri, görüş, talep ve şikayet için aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz:

Ek olarak Google Maps üzerinden de verdiğimiz hizmetler hakkındaki yorumlara ulaşabilirsiniz. Kalitenin Samsun’daki tek adresi Erkul Bilişim, aradığınız hizmet için burada! Detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın!

Blog

WHATSAPP