• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Fotoselli Kapı Sistemleri

Günümüzde teknolojinin hayatımızın her alanına girmesi ile evler ve iş yerleri, daha güvenli hale geldi. Bugün pek çok yerde karşılaşabileceğimiz fotoselli kapı sistemleri sayesinde hem güvenlik sağlanabiliyor hem de pratik bir şekilde giriş-çıkış yapılabiliyor. Kapıların üst kısmına yerleştirilen fotoseller, sistemin otomatik şekilde kullanılmasını sağlıyor. Böylece teknolojinin günlük hayatı kolaylaştırmasının bir biçimi karşımıza başarı ile çıkıyor.

Fotoselli kapı sistemleri; alışveriş merkezleri, iş yerleri gibi sık giriş çıkış yapılan alanlarda özellikle tercih edilmekte. Buna ek olarak, konutların belirli odalarında ve daha pek çok yerde bu kapı sistemleri en sık aranan teknolojiler arasında yer alıyor. Erkul Bilişim olarak bizler de bu sistemler alanında deneyimli ve uzman hizmetler sağlayarak hayatlarınızı daha da kolaylaştırmak için çabalıyoruz.

Otomatik Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Akıllı ev ve iş yeri teknolojileri, mekana giriş çıkışın tek yolu olması nedeni ile çok yüksek bir güvenlik gerektirmekte. Bu nedenle oldukça gelişmiş yazılım teknolojilerinin kapı sistemlerine başarı ile entegre edilmesi zorunluluğu var. Ekibimiz, ürettiği teknolojiyi en gelişmiş yazılım sistemleri ile sağlıyor. Bu sayede sunduğumuz hizmetlerin bütünü güvenli ve gelişmiş uygulamalar ile sizlere ulaştırılır.

Deneyimli ve kurumsal bir hizmet sağlayan ekibimiz, üretim anından başlayarak sistemin yerleştirilmesi ve bakım onarımı dahil bütün süreç boyunca sizlere destek olmaktadır. Erkul Bilişim olarak;

  • Yangın alarmı,
  • Bariyer sistemleri,
  • Fotoselli kapı sistemi,
  • Hırsız alarmı,
  • Telefon santral sistemi gibi pek çok alanda yüksek kalite hizmet üretiyoruz.

Güçlü referanslarımız ve yaratıcı portföyümüz ile sizler için en iyisini hedeflemekteyiz.

Fotoselli Kapı Sistemi Fiyatları

Fotoselli kapı sistemleri fiyatları, üretim malzemelerinin fazlalığı nedeni ile güncel olarak değişebilmektedir. Güncel fiyat bilgisi edinmek amacı ile bize her zaman ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma sürecinde piyasanın rekabet koşullarından ziyade bütçe dostu ücretler belirlemeyi ön plana koyuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite hizmeti bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu sayede fotoselli kapı Samsun ve çevresinde en uygun fiyatlar ve üst düzey teknolojik altyapı ile sizlere ulaştırabiliyoruz.

WHATSAPP