• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Hakkımızda

Erkul Bilişim

Karadeniz Bölgesi Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de Hizmet Veriyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, sizlere ve taleplerinize uygun olarak güvenlik ve bilişim çözümleri üretiyor.
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Uygun fiyat
  • Uzman ekip
Fiyat Teklifi Alın 0 362 234 55 05
2005
yılından beri

Hakkımızda

2005 yılından itibaren kendini günden güne geliştirip güçlenmeyi başarmış ve her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek kendini ileri boyuta taşımıştır.
Kuruluşumuzdan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüst ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek saygın bir konuma yükselmeyi başardık.


Erkul Bilişim en kaliteli ürünleri tüketici memnuniyetini esas alarak kurulmuş olup sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.
Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; hızlı kurulum, iptal/iade değişim bilinciyle yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alış-veriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.


Örnek nitelikte misyonunu genişleterek projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartlarının üstünde kalite ile öncülük ederek birçok memnuniyet beraberinde başarısına başarı katarak güçlü kadromuz dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibiyle organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir

PROFESYONEL EKİP ÜYELERİ

Uzmanlarımız İle Tanışın

WHATSAPP