• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Network (DATA) Ağ Sistemleri

Hızlı ve verimli bir çalışma sunmayı destekleyen network (data) ağ sistemleri, bir yerden başka bir yere veri aktarımını sağlamaya yardımcı olan iletişim sistemlerine verilen addır. Kaynak paylaşımı sunan bu sistemler aynı zamanda ağ haberleşmesini de mümkün kılar. İnternet verilerinin saklanıp depolanmasını sağlama özelliği sayesinde bilgisayar sistemleri için geniş bir depolama alanı oluşturur.
Biz Erkul Bilişim olarak Samsun Atakum bölgesinde bulunan ev ve iş yerlerine DATA ağ sistemlerini sağlıyoruz. Bilişim güvenliği alanında uzmanlaşan ekibimiz; yangın söndürme alarmlarını, jeneratörleri ve güvenli açıklarını network (data) ağ sistemleri sunucu altında toplamaya yardımcı olur. Gerçekleşebilecek tehlikeli durumların önüne geçmeyi amaçlayan bir firma olarak, evinizde ya da iş yerinizde güvenlik altyapısı oluşturuyoruz.

Network (DATA) Ağ Sistemleri Nasıl Çalışır?

Network (DATA) Ağ Sistemleri

Sistemin problemsiz bir şekilde çalışması için network kablolamanın eksiksiz bir şekilde kurulması gerekir. Bizler de doğru bir kablo uygulama işlemi gerçekleştirerek ağ sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Bu noktada genellikle yapısal kablolama sistemini kullanıyor ve bu sayede ihtiyaç duyulan veri aktarımını etkili bir şekilde sağlamaya yardımcı oluyoruz. Data ve network sistemlerini birçok noktaya sağlayabilen firmamızın Samsun Atakum bölgesindeki sağladığı kullanım alanları şunlardır:

  • Büyük ve uluslararası şirketler
  • Okullar
  • Binalar
  • Küçük işletmeler
  • Kampüsler

Yaşadığımız ve bulunduğumuz birçok alan network (data) ağ sistemlerine ihtiyaç duyar. Bu sebeple geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Network (DATA) Ağ Sistemleri Sağladığı Avantajlar

Network (data) ağ sistemleri altyapısına sahip bir yerin sahip olduğu birçok avantajlı durum vardır. Erkul Bilişim olarak sorunsuz bir ağ sistemine sahip olmanızda aktif olarak rol alıyoruz. Daha hızlı bir iletişim sağlama avantajı sunan DATA ile veri haberleşmesi ile birlikte ses ve video iletişimleri de eş zamanlı olarak gerçekleşir. Ayrıca sunmuş olduğumuz yüksek donanım sayesinde veriler ortak bir alanda yedeklenerek ekstra güvenlik sağlanmış olur.
Samsun’da bulunan Erkul Bilişim sistemleri olarak bizler problemsiz bir ağ sistemine sahip olmanız için çalışıyoruz. Bu bağlamda sağlamış olduğumuz Network (data) ağ sistemleri ile güvenilir bir ağ kullanımına sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. İster eviniz ister iş yeriniz için altyapısı uygun olan tüm yerlerde DATA ağ sistemlerini uygulamaya koyabiliyoruz.

WHATSAPP