• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Güvenlik Kamera Sistemleri

16 Ekim

Samsun Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, ev ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamak için gereken donanımlardandır. Ev, apartman, fabrika veya dükkan gibi yaşam alanlarınızda güvenlik kamera sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu kameralar sayesinde sizler uzakta olsanız dahi sistemin aktif olduğu noktaları kontrol etme imkanı bulursunuz. Bu kontrolleri sağlarken bulunduğunuz konumun ise hiçbir önemi yoktur. Örnek olarak, Samsun’da bulunan iş yeri ve evinizi telefon uygulamasından dilediğiniz zaman görebilirsiniz. Samsun güvenlik kamera sistemleri, mesafelerden bağımsız olarak sunduğu HD görüntü kalitesiyle sizlerin içini rahatlatır.
Güvenlik kamera sistemlerinin kurulumunda iç mekan ve dış mekan ayrımı olmaz. Samsun güvenlik kamera sistemleri kurulumu dilediğiniz noktaya gerçekleşir. Kurulduğu noktalarda gece görüş modu, izleme seçenekleri ve yüksek çözünürlükte görüntüleriyle güvenlik kamera sistemleri tam donanımlı çalışır.

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Samsun güvenlik kamera sistemleri, Samsun’un yoğun geçen ticari ve günlük hayatındaki tehditlere karşı alınması gereken önlemlerin başında gelir. Gerçekleşen göçler sayesinde çevre illerden ve yurt dışından göç alan Samsun’daki nüfusu çoğaltmıştır. Yerli ve yabancı kişilerden gelecek olan riskleri güvenlik kamaraları sayesinde en aza indirmeniz mümkündür.
Erkul Bilişim tarafından Samsun, Atakum, Bafra, Havza ve Çarşamba bölgeleri başta olmak üzere tüm Karadeniz bölgesine kamera sistemleri kuruyoruz. Kurulan güvenlik kamera sistemlerinin özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • 20 metreden başlayan görüş mesafesi
  • Gece net görüş desteği ve ses kayıt özelliği
  • -40 ve +60 derece sıcaklığa dayanıklı yapı
  • 1080p çözünürlüğe kadar net görüntü aktarımı

Samsun Güvenlik Kamera Sistemleri Faydaları

Samsun, Karadeniz’in en çok ziyaretçi çeken turistik bölgelerindendir. Bunun yanında ticari ve siyasi önemi de yadsınamaz derecededir. Kamu kurumları, resmi devlet daireleri, malikaneler, özel mülkler ve tüm iş yerleri için Samsun güvenlik kamera sistemleri atlanmaması gereken bir güvenlik adımıdır. Mekan güvenlikleri için özel tasarlanan şifreli kapılar, bekçiler ve özel giriş izinleri de belirli bir noktaya kadar güvenliği sağlar. Buna bağlı olarak güvenlik kameralarının faydaları şöyledir:
Yaşanılan olaylarda anlaşmazlıklar için görüntüler delil olabilir.
Ev, iş yeri fark etmeksizin güvenlik sorunlarına önlem alırken, yaşanılacak olası hırsızlık vb. olaylar için caydırıcı olabilir.
İş yerlerinde kullanılan güvenlik sistemleri personel denetim ve değerlendirmelerinde dikkate alınabilir.
Sizlerden bağımsız gerçekleşen olaylarda kanıta ihtiyacı olduğu noktalarda üçüncü kişilere destek sağlar.
Deprem, yangın ve diğer afetlerde incelenerek değerlendirmelere katkı sağlar.
Kamera sistemlerini temininizin sizler için herhangi bir olumsuz yanı bulunmamaktadır. Yukarıda sayılan faydalar ve çok daha fazlasını güvenlik sistemlerinin temininin ardından daha iyi deneyimleme imkanı bulursunuz.
Samsun ve diğer Karadeniz illeri başta olmak üzere tüm Türkiye çapındaki güvenlik kamera sistemleri için Erkul Bilişim’le iletişime geçebilirsiniz.

İzleme ve Kaydetme Seçeneklerinde Alternatifler

Samsun güvenlik kamera sistemleri özellikleri sizlerin taleplerine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak güvenlik kameralarının başlıca özellikleriyle yukarıdaki gibidir. Web sitemizde bulunan güncel telefon numaralarından bizlere ulaşarak ön görüşme sağlama imkanınız bulunur. Böylelikle firmamızda bulunan farklı kamera alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Satışa sunulan kamera türlerinden bazıları şunlardır.

  • Dome, bullet ve kızılötesi
  • Wi-Fi kameraları, kablosuz ve kablolu seçenekler
  • Balık gözü, dış ortam ve çok mercekli multi sensör güvenlik kameraları gibi birçok farklı çeşide ulaşabilirsiniz.

Blog

WHATSAPP