• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Hırsız Alarm Sistemleri

01 Haziran

Samsun Hırsız Alarm Sistemleri

Samsun hırsız alarm sistemleri, evinizin güvenliğini sağlamak ve iş yerinde dış tehditlere karşı önlem almak için ideal yöntemler arasında oldukça popülerdir. Evler, şirketler, küçük işletmeler ve ofislerde kullanımı uygun olan alarm sistemleri kurulum yapılacak alanın yapsına göre farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle alarm sistemi kurdurmak için öncelikle keşif çalışması yapılmalıdır. Alarm sistemlerinin kurulacağı alanların tespit edilip profesyonel bir şekilde montajı gerçekleştirilir.

Her evde ve iş yerinde kullanılması gereken alarm sisteminin farklı özelliklere sahip olması gerekebilir. Bu nedenle kendinizi 7/24 güvende hissetmek için kullanıma alanına uygun bir seçim yapmanız şarttır. Erkul Bilişim’in profesyonel teknoloji destek ekibi tarafından ücretsiz keşif hizmeti almak ve yaşam alanınızı daha güvenli hale getirmek için site üzerinden form doldurabilirsiniz.

Samsun Hırsız Alarm Sistemleri Çalışma Prensibi Nasıldır?

Hırsız alarm sistemleri, kişi ve alan güvenliği konusunda oldukça önemlidir. Can ve mal güvenliğini üst düzeye taşımak için kullanım alanlarına uygun alarm sistemleri kurulumu yapılmalıdır. Samsun hırsız alarm sistemleri kendinizi ve sevdiklerinizi her an güvende tutmak konusunda profesyonel yardım sağlar. Bu sistemlerin çalışma prensibi; sensör, dedektör ve butonlar aracılığıyla evinizdeki hırsızlık girişimi gibi panik anlarında kolluk kuvvetlerine hızlı erişimi iletir.

Alarm sisteminin çağrı merkezi 7/24 destek için açıktır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezine ulaşarak her türlü teknik desteği alabilirsiniz. Bunun yanında arıza tespit, alarm sisteminde problem ve yazılım güncellerinin takibi etkin bir güvenlik sistemi için oldukça önemlidir. Çeşitli kontrolleri aksatmadan alarm sistemlerinin kontrolü düzenli bir şekilde yapıldığında her türlü hırsız tehdidine karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Samsun hırsız alarm sistemleri belirli saat aralıklarında kurulup; bir süre sonra devre dışı bırakılabilir. Dilerseniz kurulum ve devre dışı bırakma saatlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun yanında alarmı kurmayı ya da devre dışı bırakmayı unuttuysanız uygulama sayesinde sisteminizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda haftalık ya da aylık raporlar halinde alarm sisteminizin dokümanlarını Erkul Bilişim’den talep etme hakkına sahipsiniz.

Samsun Hırsız Alarm Sistemi Kullanım Alanları

Samsun hırsız alarm sistemleri sadece hırsızlık durumunda kullanılmaz. Günlük hayattaki güvenlik uygulamaları arasında en yaygın olan yöntemlerden biri olan hırsız alarmları, yaşam alanlarında etkin rol oynar. Oldukça işlevsel olan hırdız alarm sistemleri yaşam alanlarında can güvenliğini sağlamak için aşağıdaki alanlarda kullanılır:

  • Ev, işyeri gibi yaşam alanlarımdaki hırsızlık olaylarında,
  • Ev ve işyerlerindeki gaz kaçağı,
  • Yaşam alanlarında su oluşan su baskınları,
  • Panik halinde,
  • Kapalı alanlardaki yangın halinde,
  • Banka, market, ofis ve kuyumcu gibi işyerlerinde panik butonu ile birlikte,
  • Tıbbi yardım gerektiren durumlarda kullanılır.

Hırsızlık olaylarında bir alarm sisteminden yardım alınması oldukça caydırıcıdır. Bunun yanında sadece hırsızlık değil, panik, saldırı, alan ihlali ve gasp girişimi durumlarımda kullanılabilen alarm sistemleri zor anınızda imdadınıza yetişir.

Blog

WHATSAPP