• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Kamera Montaj Ekibi

01 Haziran

Samsun Kamera Montaj Ekibi

Yaşam ve çalışma alanlarının güvenliğini sağlamada en faydalı cihazlardan biri hiç kuşkusuz güvenlik kamerası sistemleridir. Söz konusu insanların ve mekanların güvenliği olduğu için kamera seçiminde olduğu kadar montaj aşamasında da son derece dikkatli davranmak gerekir. Bu noktada Erkul Bilişim Samsun kamera montaj ekibi ile ev ve iş yerlerine kusursuz bir destek sunmaktadır.

Eğer kamera sisteminizin tam performansla sorunsuz bir şekilde çalışmasını istiyorsanız siz de firmamızla buradan iletişime geçebilirsiniz. Samsun kamera montaj ekibi hizmetlerimizle size destek olmaktayız. Böylece kamera montajı için kritik yerleri belirlemekte ve kurulum işlemlerinin daha pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Gelin, kamera montaj adımlarına birlikte göz atalım.

Kamera Yerleşimi Nasıl Olmalı?

Samsun kamera montaj ekibi kurulumunuzu gerçekleştirirken ilk olarak keşif hizmeti verir. Bunun nedeni sağlıklı bir görüntü için kameranın kurulacağı yerin tespit edilmesidir. Görüntüyü engelleyecek faktörlerin ortadan kaldırılması gerekir. Aynı şekilde kameranın yeterince ışık almaması da görüntünün anlaşılmaz olmasına neden olacaktır.

Bunun dışında kameraya iç ve dış mekanlarda nerede ihtiyacınız duyduğunuzun da tespit edilmesi önemlidir. Mekan giriş ve çıkışları güvenlik için en sık tercih edilen alanlardır. Bunun dışında olası kör noktalar da düşünülmeli ve buna uygun bir planlama yapılmalıdır. Örneğin zemin kat pencereleri, garaj gibi bölümler güvenlik açısından açıklar yaratabilir. Kameranın kurulumu buna göre gerçekleştirilmelidir.

Kameranın hareketi algılayabilmesi için yukarıdan aşağı bir eğime sahip olması gerekir. Bu nedenle tavan veya yüksek duvar gibi montajlanabileceği alanlara ihtiyaç vardır. Dış mekanda kamera montajı yaparken kameranın dayanıklılığını koruyacak çeşitli önlemler alınmalıdır. Aksi takdirde kamera dış faktörlere bağlı olarak arızalar yaşayabilir.

Samsun Kamera Montaj İşlemleri

Erkul Bilişim Samsun kamera montaj ekibi desteğimizden yararlanarak profesyonel çözüme kavuşabilirsiniz. Bu süreçte müşterilerimize sunduğumuz hizmetin detaylarını aşağıda adım adım açıkladık. Kamera montajı için bizimle iletişime geçtiğinizde alacağınız hizmet, şu işlemleri barındırmaktadır:

  • Öncelikle ev ve iş yerleriniz için keşif hizmeti sunmaktayız. Böylece kameraların en doğru bölgelere kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.
  • Kamera ile görüntülenecek alan arasında engeller hakkında sizi bilgilendirerek net bir görüntü alındığından emin olmaktayız.
  • Ardından dijital kayıt cihazı ve monitörlerin konumunu belirlemekteyiz. Bu süreçte size en pratik ve ekonomik çözüm önerileri sunmaktayız.
  • Kablolama işlemi için kamera sayısına göre sizi bilgilendirerek sürecin tüm detaylarını yerine getirmekteyiz.
  • Uç bağlantıları da gerçekleştirdikten sonra kameraların doğru görüntü verip vermediğine dair testler gerçekleştirmekteyiz.
  • Son olarak kamera sisteminin bağlanacağı monitörlere HDMI veya VGA kablolarla bağlantıları yaparak teslim etmekteyiz.

Siz de güvenilir bir hizmet almak için Erkul Bilişim Samsun kamera montaj ekibi hizmetlerimizi tercih edin. Yaşam ve çalışma alanlarınız için maksimum güvenlik sağladığınızdan emin olun.

Blog

WHATSAPP