• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Ofis Güvenlik Kamerası

01 Haziran

Samsun Ofis Güvenlik Kamerası

Samsun ofis güvenlik kamerası sistemleri ofislerin daha güvenli bir hale gelmesine olanak sağlar. Ev, iş yeri gibi alanlarda güvenliğin sağlanması büyük önem taşır. Ofis güvenlik kamera sistemleri, iş yerinizin güvenliğini sağlamada en önemli araçlardır. Çünkü güvenlik kameraları caydırıcı bir niteliğe sahiptir.  Siz de iş yerinizin daha güvenli olmasını istiyorsanız ofisinize güvenlik kamerası taktırabilirsiniz.

Ofis Güvenlik Kamera Sistemlerinin Özellikleri Neler?

Ofis güvenlik kameralarının özellikleri modeline göre değişkenlik gösterir. Ancak güvenlik kameralarının birtakım ortak özellikleri bulunur. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hareket algılama
  • Geniş görüş alanı
  • Ses
  • Çözünürlük
  • Wifi özelliği
  • Gece görüşü

Hareket algılama, ofis güvenlik kamera sistemlerinin en önemli özellikleri arasında yer alır. Beklenmeyen bir hareket algılandığında kameranın sistemi tarafından size bildirim gönderilir. Bu sayede ofisinizde olan bitenden daha rahat bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Kameraların geniş görüş alanına sahip olması tek bir kamera ile geniş bir alanı izlemenize olanak sağlar.

Ses alma özelliği kameradan kameraya farklılık gösterebilir. Ses alma özelliği bulunmayan ofis güvenlik kameraları da bulunur. Ne amaçla kullanacağınıza bağlı olarak ses algılama özelliği bulunan bir kamera alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz. Çözünürlük de aynı şekilde kamera modeline göre değişir. Kaliteli bir görüntü elde etmek istiyorsanız yüksek çözünürlüklü kameralara yönelebilirsiniz.

Wifi özelliği ise görüntüleri kolay bir şekilde istediğiniz cihaza aktarabilmenizi sağlar. Güvenlik kameraları görüntüleri belirli bir zaman sonra sildiği için farklı bir cihaza kayıt almanız faydalı olur. Böylelikle görüntülere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Gece Görüş Özelliğine Sahip Ofis Kamera Sistemleri

Samsun ofis güvenlik kamerası satışı yapan firmalar farklı özellikteki kameraları bünyesinde barındırır. Gece görüş özelliği bulunan kameralar da farklı modeller arasında yer alır. Bu tarz kameraların farklı avantajları bulunur.

Gece görüş özelliği bulunmayan çoğu kamera modeli, karanlık bir ortamda kalitesiz görüntüler alır. Ancak gece görüş özelliği bulunan kameralar en karanlık ortamlarda dahi yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler elde eder.

Ofisinizin gece vakitlerinde denetimini sağlamak istiyorsanız gece görüş özelliği bulunan ofis kameralarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle hırsızlık gibi durumlarda ofisinize giren kişinin kimliğini daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Samsun Ofis Güvenlik Kamerası Fiyatları

Samsun ofis güvenlik kamerası fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kameranın markası, görüntü alma süresi ve çözünürlük kalitesi gibi faktörler fiyatına doğrudan etki eder. Ofis güvenlik kamerasının özellikleri arttıkça doğal olarak bu durum fiyatına da yansır.

Erkul Bilişim olarak farklı bütçelere hitap eden ofis güvenlik kameralarını sizlere sunuyoruz. Ofis güvenlik kamera sistemlerinin özellikleri ve fiyatları hakkında firmamızla iletişime buradan geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun ofis güvenlik kamera sistemini belirleyip satın alarak iş yerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Blog

WHATSAPP