• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Sesli Diafon Fiyatları

01 Haziran

Samsun Sesli Diafon Fiyatları

Günümüzde hızla değişen yaşam koşulları bazı güvenlik önlemlerinin önemini giderek artırıyor. Özellikle artan nüfus ve kalabalıklaşan şehirlerde en çok kullanılan sistemlerin başında sesli diafonlar geliyor. Samsun sesli diafon hizmetleriyle isminden söz ettiren firmamız sayesinde artık güvenliğinizi kolayca sağlayabilirsiniz. Samsun sesli diafon fiyatları için hemen şimdi Erkul Bilişim Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Bas konuş sistemiyle hazırlanan ve kişilerin ev, iş yeri ve daha birçok alanda kullanabildiği diafon çeşitleri genel olarak aynı mantıkla çalışır. Binaların zil sistemine bağlanan bu özel sesli diafonların bir kısmı görüntülü olarak üretilir. Böylece zile basan kişinin kim olduğu da direkt diafon sisteminden görülebilir. Fiyat olarak birbirinden farklı olan diafon modelleri arasında en çok rağbet görenler elbette sadece sesli hizmet verenlerdir.

Samsun Sesli Diafon Kullanımın Faydaları

Diafon sistemleri bina kapılarının dışındaki kişiyle iletişim kurulmasını sağlayan en basit yöntemlerdendir. Genel olarak kişilerin tercihine göre farklı model ve markalarda hazırlanan bu ürünler güvenlik sistemleri içerisinde yer alır. Firmamız güvencesiyle kısa sürelerde temin edebileceğiniz sesli diafon kullanımın kişilere sağladığı faydalar şunlardır:

  • Kimliği belirsiz kişilerin bina içerisine girişinin engellenmesi,
  • Bina girişlerinde anahtar kullanım sorununun tek bir tuşla çözülmesi,
  • Kapınıza kadar gelmek isteyen kişinin kimliğinin ilk etapta öğrenilmesi,
  • Bina görevlileri ile çok daha hızlı iletişim imkanı yaratması,
  • Olası kötü durumların daha başlamadan önlenebilmesi.

Çok basit bir şekilde kurulum yapılabilen sessli diafon modelleri kişilerin kendi bütçelerine göre seçilebilir. Bu konuda merak uyandıran Samsun sesli diafon fiyatları için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Sesli Diafon Özellikleri

Samsun sesli diafon hizmetini kısa sürelerde sağlayan firmamız uzun ömürlü ve kaliteli diafon modellerine kısa sürelerde kavuşmanızı sağlar. Özellikleri dikkate alınarak seçilmesi gereken onlarca farklı modele firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Model ve marka farkı olmasına rağmen genel bir çalışma prensibi olan sesli bu diafonların özellikleri şunlardır:

  • Apartman kapısı ile daire zilinin ortak bağlantısıyla çalışır.
  • Otomat sistemiyle bağlantısı olduğu için bina kapısının açılmasını sağlar.
  • Sesli bir sistem olduğu için daire içi ve bina diafonunda görüşme sağlanmasına zemin hazırlar.
  • Daire sahibinin izin vermemesi durumunda bina kapısının açılmasına olanak sağlamaz.
  • Bina kapı otomatının basılmasıyla yaklaşık 5 ile 10 saniye gibi kısa bir sürede giriş kapısının kendiliğinde açılmasını sağlar.

Model ve markaya göre değişen Samsun sesli diafon fiyatları genel olarak bütçe dostudur. Sorunsuz çalışan ve kolay bir şekilde monte edilebilen bu tarz sesli diafonlar hakkında firmamızdan bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayın!

Samsun Sesli Diafon Fiyatları

Samsun sesli diafon fiyatları tercih edilen diafon modeline göre değişiklik gösterir. Genel olarak herkesin bütçesine uygun olarak hazırlanan bu ürünlerde oldukça cazip fiyat politikaları bulunur. Bina için genellikle çoklu ödeme koşuluyla alınabilen diafonlar bireysel evlerde kişilerin kendi bütçesine bağlıdır.

Güvenlik sistemleri konusunda uzman firmalardan alınması gereken sesli diafonların kurulum ve söküm aşamaları son derece kolaydır. Ancak yine de güvenlik sistemleri satışı yapan firmalardan bilgi almakta fayda var. Bir kere alınan ve uzun yıllar kullanılan bir sistem olduğu için kaliteli modellere yönelmek mantıklı olacaktır.

Blog

WHATSAPP