• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Samsun Turnike Fiyatları

01 Haziran

Samsun Turnike Fiyatları

Turnike geçiş sistemleri, insanların giriş ve çıkış takibi yapmak, aynı zamanda girişi kısıtlamak için kullanılır. Bu sayede giren ve çıkan kişilerin kimliği belirlenebilir. Turnikeler okullarda, yemekhanelerde, yurtlarda, statlarda, otellerde ve iş yerlerinde kullanılabilir. Bu anlamda Samsun turnike fiyatları da kullanım alanına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Turnike aslında elektronik bir güvenlik sistemidir. İçindeki yazılım sayesinde tanımadığı kişinin kartını ya da parmak izini kabul etmez ve işletmeleri kötü niyetli insanlardan korur. Bu yüzden günümüzde çok tercih edilmekte ve hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Turnikeleri seçerken dikkatli olmalı ve güvenilir yerlerle ticaret yapmalısınız. Samsun Turnike sistemlerini inceleyebilir ve kararınızı bu yönde verebilirsiniz. 2005’den bu yana bu alanda hizmet veren ve kullanıcısını pişman etmeyen Erkul Bilişim şimdi sizlere daha yakın. Bu linke tıklayabilir ve Samsun turnike sistemleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Turnike Sitemleri Nasıl Çalışır?

Turnike için tasarlanmış kart okutulduğunda ya da şifre girildiğinde, turnike kolu geçişe izin vermek için bu talebi turnike mekaniğine iletir. Kişinin okuttuğu kart ya da şifre doğruysa elektromekanik parçalar çalışır ve turnike kolu döner. Turnike kolunun dönmesiyle geçişe izin verilir ve kişi kurum güvenliğini sarsmadan geçişi sağlar.

Turnike kolunun dönme anında, dönme yönü ve dönüş durumu kontrol kartına iletilir. Kontrol kartı da verilen bilgileri veriye dönüştürerek sesli ve ışıklı bildirimler üretir ve geçiş izni yaratır. Turnikeler parmak izli, kartlı, yüz tanıma özellikli yahut çipli olabilir. Bu durum güvenlik düzeyine göre değişmektedir.

Turnike Türleri Nelerdir?

Kullanım amaçlarına ve tasarım farklarına göre bazı farklı türlerde turnikeler bulunmaktadır. Her biri farklı amaçlara hizmet eder, kombinasyonları ve yazılımları farklıdır. Bunları incelemek gerekirse:

  • Bel Turnikeleri: Orta düzeyde güven gerektiren alanlar için kullanılan bu turnikeler, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
  • Camlı Turnikeler: Geçiş kısıtlamaları ve Geçiş yetkilendirmeleri için kullanılan turnikelerdir.
  • Engelli Geçiş Turnikeler: Geçişin serbest olduğu turnikelerdir. Butonla kontrolü sağlanmaktadır.
  • Boy Turnikeleri: Bu turnikeler geçişi tam anlamıyla engeller. Bel turnikelerinde üstten atlama imkânı varken bu turnikelerde öyle bir durum söz konusu değildir.

Bahsi geçen turnike çeşitleri, tüm işletme merkezlerinde ve kurumlarda kullanılabilmektedir.

Samsun Turnike Sistemleri

Birçok alanda hizmet veren Erkul Bilişim sizlere uygun fiyatlı bir güvenlik hizmeti sunuyor. Bünyesinde güvenliğiniz için daha birçok ürünü barındıran Erkul Bilişim, hizmetin ve kalitenin sınırlarını aşmış durumda. Her alanda ve her dalda hizmet veren bu işletme ülkenin her kısmına yanı kalite de ve disiplinde hizmet sunmakta.

Yola çıktığı ilk günden bu yana sürekli değişen ve gelişen v Erkul Bilişim, güler yüzlü personelleri ile sizleri, hizmet vermek için bekliyor. Ürün ağını kalite anlamında geliştiren, Erkul Bilişim sizlere uygun fiyatlı ve güvenli bir hayat sunuyor. Uygun fiyatlı güven için Erkul Bilişim’i seçin. Erkul Bilişim, güven odaklı, güvenli hayatın adresi.

Blog

WHATSAPP