• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri sayesinde belirli bir bölgeye giriş ve çıkışlar güvenli bir şekilde sağlanır. Genellikle kart okuyucu sistemine sahip olan bu sistemler ile izin olmayan mekanlara girişler engellenmiş olur. Binalarda, okullarda, fabrikalarda, hastanelerde ve toplu taşıma duraklarında sıklıkla kullanılan bu sistemde farklı modeller kullanılır.
Biz Erkul Bilişim olarak Samsun Atakum bölgesinde bulunan çeşitli mekanlar için güvenlik sağlamayı amaçlıyoruz. Bu sebeple bina girişlerine profesyonel ekibimizin yardımı ile turnike sistemleri kuruyoruz. Çeşitli alanlarda kaliteli bir yapıya sahip turnikeler kullanarak güvenli geçiş ve personel takibini sağlıyoruz.

Turnike Sistemleri ile Güvenlik

Turnike Sistemleri

Turnike sistemleri yetkisiz kişilerin girişini engelleyerek güvenliğin artmasını sağlar. Erkul Bilişim olarak sağladığımız turnike sistemleri ise paslanmaya dayanıklı sağlam yapıda ürünlerdir. Oldukça kolay bir kuruluma sahip olması sayesinde istenilen yerde pratik bir kurulum sağlıyoruz ve bulunduğunuz bölgenin güvenliğini arttırmayı destekliyoruz. Personel geçişlerini kontrol etmeye yardımcı olan bu sistem ile personel devam kontrolü de sağlanmış oluyor.
Kullanılacak alana göre çeşitli modellerde turnikeler mevcuttur. Her turnike modeli farklı işlevlere sahip olup, turnike sisteminin kurulacağı mekana göre uyumlu bir model tercih edilmesi önemlidir. Samsun Atakum bölgesinde sağlamış olduğumuz modeller şu şekilde sıralanabilir:

  • Bel turnikeler
  • Camlı turnikeler
  • Engelli geçiş turnikeler
  • Boy turnikeleri

Bu modeller arasında en çok tercih edilen modelimiz bel turnikeler olup her modelin fark bir kullanım alanı ve amacı vardır.

Turnike Sistemleri Nasıl Çalışır?

Başta güvenlik sağlama amacına sahip olan turnike sistemleri, aynı zamanda disiplinli bir iş hayatı için de sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Belirli bir kontrol cihazı yardımı ile çalışan turnikeler, çeşitli yollar yardımı ile kullanılır. Parmak izi ve kart ile çalışan modelleri en sık kullanılan modellerdir. İş yerlerinde genellikle parmak izi sistemi kullanılarak ekstra güvenlik sağlanmış olur. Kart sistemi ise genellikle toplu taşıma duraklarında veya okullarda kullanılır.
Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan mekanlar için çalışan firmamız, etkili tasarıma ve güvenilir bir yapıya sahip turnike sistemleri ile bulunduğunuz ortamın güvenli olmasında aktif rol oynar. Güvenlik dışında yoğun olan bölgelerde giriş çıkış trafiğini düzenlemeye yardımcı olan turnike sistemleri, özellikle toplu taşıma alanlarında avantaj sağlar.

WHATSAPP