• Bahçelievler Mh. Naci Şensoy Sk. No:10 İlkadım / Samsun

X-RAY Cihazları

X-Ray cihazları, temelinde tehlike arz edebilecek maddelerin varlığını önceden tespit etmeye yarayan güvenlik sitemlerinin bir parçasıdır. Bu cihazlar, havaalanı, istasyon ve alışveriş merkezi gibi kalabalık yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle bir alanın giriş ve çıkış bölümünde bulunan X-Ray cihazları, birey ve toplum güvenliği açısında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Samsun başta olmak üzere tüm Türkiye’de, yüksek güvenlik teknolojisine sahip X-Ray cihazları hizmeti sunmaktayız.

X-Ray Cihazı Modelleri

X-RAY Cihazları

Tehlikeli maddeleri tespit etmek ve görüntülemek amacıyla kullanılan X-Ray cihazları, çeşitli özelliklerde olabilirler. Kullanım alanlarına göre farklı boyutta olan ürünlerimiz, geniş yelpazede bir güvenlik hizmetine olanak sağlar. Bu doğrultuda sunduğumuz yüksek teknolojili cihazlar sebebiyle, pek çok işletme tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmekteyiz.
Gelişen teknolojik ürünlerin artışı ile, x-ray gibi güvenlik sağlayan cihazların kullanımı pek çok yerde zorunlu hale gelmiştir. Bilgisayar ve güvenlik sistemlerinin öncüsü Erkul Bilişim olarak, yüksek teknolojili X-Ray cihazları ile Atakum’da hizmet vermekteyiz. Farklı X-Ray cihaz modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Erkul Bilişim X-Ray Cihazları

Erkul Bilişim olarak 2005 yılından beri, güvenlik sektöründe günden güne gelişerek hizmet kalitemizi ileri boyutlara taşımaktayız. Bunun içinse öncelikle kullanıcı memnuniyetine önem vermekteyiz. X-Ray cihazları da dahil olmak üzere verdiğimiz tüm güvenlik hizmetlerinde iletişimi ön planda tutuyoruz. Verdiğimiz hizmetten en rahat şekilde yararlanmanız için belirli işlemler gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemler sırası ile şöyledir:

  • Erkul Bilişim sitesi üzerinden, ücretsiz keşif için randevu oluşturun.
  • Uzman ekibimiz ile keşif için sizi ziyaret edelim.
  • Keşif sonrası hazırladığımız fiyat ve teklif formunu onayınıza sunalım.

Yukardaki işlemlerin takibinde, X-Ray cihazları yanında pek çok güvenlik sistemi için ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, bilgi almak amacıyla da destek ekibimize ulaşabilirsiniz. Bunun için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

WHATSAPP